Microsoft Excel jest najpowszechniej stosowanym programem do analizy i prezentacji danych - wiele firm wykorzystuje go w swojej pracy. Niestety często bywa używany w sposób nieefektywny. Bardzo dobra znajomość arkuszy kalkulacyjnych jest niezmiernie ważna - pozwala na usprawnienie pracy, co wiąże się z oszczędnością czasu. Jest również bardzo ważnym atutem na rozmowie rekrutacyjnej, stażu czy praktykach.
 
Firma LabMasters wraz ze Stowarzyszeniem Cognitis, Biurem Karier Politechniki Gdańskiej i Biurem Karier Uniwersytetu Gdańskiego wychodzą naprzeciw wszelkim aspiracjom i chęciom rozwoju w obszarze data science. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak za pomocą prostych rozwiązań i skrótów usprawnić swoją pracę z Excelem oraz co może cię czekać na najbliższej rozmowie o pracę, koniecznie weź udział w webinarze!

Kiedy? Wtorek, 12 października 2021 o 18:00
Gdzie? Transmisja live na profilu FB LabMasters 

Za ile? Warsztat jest w pełni bezpłatny!
Zapisz się na webinar i przygotuj się na warsztat z materiałami, które otrzymasz: https://labmasters.pl/webinar-excel-zgloszenie_e1_1/
Zapraszamy!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.