Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /usr/home/studiowww4/domains/cognitis.pl/public_html/libraries/src/Updater/Updater.php on line 284 Nasze wartości w Cognitis

Misja

Rozwijanie osobowości i zdolności liderów w duchu podstawowych wartości.

Wizja

Świat osób działających dla dobra swojego i społeczeństwa.

Tożsamość

Jesteśmy stowarzyszeniem przyszłych doradców i menedżerów. Zrzeszamy studentów, którzy kierują się w życiu wartościami oraz chcą poznawać metody zarządzania organizacjami.

 

Cognitis zrzesza ludzi kierujących się w życiu określonymi zasadami. Są one najważniejszymi cechami charakteru, na których rozwoju skupiamy się w Stowarzyszeniu.

Dużą wagę przywiązujemy do dojrzałej postawy członków Cognitis, łączącej się z zaangażowaniem w każde podjęte działanie, jednak przy zachowaniu umiaru. Owe działania staramy się postrzegać przez pryzmat moralności.

Skupiamy się również na rozwoju umiejętności członków, co osiągamy poprzez wzajemne wsparcie w Stowarzyszeniu. Zależy nam również na jednolitości postaw, które towarzyszą naszej codziennej działalności.

Dbamy również o dobrą zabawę, która wynika nie tylko z zaangażowania, ale również z odpowiedzialnych postaw.

Merytokracja pomaga w realizacji powyższych Zasad w Stowarzyszeniu.

 

wartosci 4

 

 

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.