Cognitis dąży do przyciągnięcia aktywnych studentów, pragnących rozwijać swoje umiejętności menedżerskie oraz osobowość. Nasz Zespół składa się z osób dążących do ciągłego pogłębiania swojej wiedzy i nauki jej praktycznego stosowania podczas realizacji kolejnych projektów.

Istotą Cognitis jest nie tylko poznanie najlepszych metod zarządzania dzięki współpracy z firmami doradczymi, ale również spotkanie nowych, niezwykle otwartych młodych ludzi, na których zawsze można polegać.

Możliwości Twojego Zaangażowania

Stowarzyszenie tworzy dla Ciebie wiele możliwości zaangażowania i nauki. Naszym podstawowym celem jest rozwój umiejętności oraz kształtowanie charakteru, do czego możesz dążyć poprzez między innymi:

Działanie w zespołach!

Podstawą działalności w Stowarzyszeniu jest aktywna praca w zespołach stałych oraz projektowych. Tutaj w praktyce nauczysz się pracy w zespole oraz zarządzania nim. Wspólna praca będzie też wspaniałą okazją do nawiązania i pogłębiania więzi z innymi członkami Stowarzyszenia. Obok realizowanych projektów, przedstawionych w zakładce PROJEKTY, masz możliwość działać w takich obszarach jak marketing, finanse, IT, w zespołach do spraw kontaktów zewnętrznych i rozwoju Członków, czy też zajmować się tworzeniem i kontrolą standardów jakości w Stowarzyszeniu.

Rozwój!

Kolejną okazją do nabywania wiedzy i trenowania umiejętności są cykliczne spotkania, podczas których rozwijamy swoje umiejętności analityczne, przydatne w konsultingu oraz szerzej: w biznesie. W tym celu organizowane są cotygodniowe warsztaty case interview oraz szkolenia z narzędzi takich jak Excel czy PowerPoint.

Integracje!

W Stowarzyszeniu dużą uwagę przykładamy do budowania i wzmacniania relacji między członkami, a integracje są do tego najlepszą okazją. Możliwości integrowania się jest bardzo wiele - dla każdego znajdzie się coś atrakcyjnego.

Projekty i warsztaty!

Projekty zewnętrzne Stowarzyszenia, w ramach których praktycy dzielą się wysokiej jakości wiedzą, są wspaniałą okazją do nauki dla studentów, a przede wszystkim – członków Stowarzyszenia. Rozwijaj się, poznawaj branżę doradczą, opowiadaj o Cognitis pozostałym studentom, a także bierz udział w naszych projektach zewnętrznych! Serdecznie zapraszamy!

Masz pytanie? Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami w zakładce FAQ lub napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.