Stowarzyszenie Cognitis jest organizacją pozarządową zrzeszającą studentów kierunków ekonomicznych, prawniczych i technicznych, zainteresowanych branżą doradczą. Obecnie około 100 członków Stowarzyszenia działa na uczelniach w trzech miastach: Poznaniu, Warszawie oraz Wrocławiu.

W Stowarzyszeniu skupiamy się na zdobywaniu konkretnej wiedzy zawodowej i umiejętności, przede wszystkim w obszarze doradztwa – od konsultingu z zakresu zarządzania, fuzji, przejęć i działalności funduszy, poprzez doradztwo prawne, finansowe i bankowość inwestycyjną po doradztwo księgowe oraz audyt. Jest to znakomita i prawdopodobnie najszybsza szkoła zarządzania i osiągania wysokiego poziomu umiejętności już od samego początku pracy zawodowej.

Cognitis przeznaczone jest dla osób, które zainteresowane są pełnym rozwojem swojej osobowości, a ważne jest dla nich zarówno przygotowanie do przyszłej pracy zawodowej, rozwój wiedzy, kształtowanie swojego charakteru, emocji i rozumu, jak i wartości rodzinne.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.