Bain & Company jest jedną z największych na świecie firm zajmujących się doradztwem strategicznym - ich konsultanci świadczyli usługi doradcze dla prawie 2/3 firm z Global 500, wspierając je w zakresie strategii, reorganizacji i fuzji i przejęć, a także wprowadzania innowacyjnych technologii. Firma jest również wiodącym doradcą funduszy private equity, znana jest jako jeden z najlepszych pracodawców na świecie: od 14 lat znajduje się w pierwszej czwórce "Najlepszych miejsc pracy" Glassdoor.

 

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu, które odbędzie się 30 marca we Wrocławiu pt. "Bain Meets Students in Wrocław" - podczas wydarzenia usłyszysz indywidualne historie konsultantów na wszystkich poziomach, nad czym pracowali, co ich pasjonuje i jak Twoja przyszłość może pasować do ich przyszłości. :) Biuro Bain w Warszawie nieustannie poszukuje osób, które chcą być stawiane przed wyzwaniami, jednocześnie ucząc się, jak prowadzić firmy i w nie inwestować i jak wywierać pozytywny wpływ. Niezależnie od tego, jakie są Twoje cele zawodowe, w Bain odkryjesz nieograniczone możliwości.

 

Aby wziąć udział w spotkaniu z przedstawicielami firmy Bain & Company, należy zapisać się na stronie: Bain Meets Students in Wrocław 30 March - Recruits Portal
Zachęcamy do udziału - oferty pracy czekają, a Wasza kariera leży tylko i wyłącznie w Waszych rękach!


Szczegóły co do miejsca i dokładnej godziny pojawią się w oficjalnym wydarzeniu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/660942888453113

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.