Trwają zapisy do kolejnego Maratonu Analitycznego, organizowanego przez Stowarzyszenie Cognitis we współpracy z PZU SA!

Maraton Analityczny to wydarzenie skierowane dla osób, które chcą sprawdzić i ćwiczyć swoje zdolności analityczne, a także zobaczyć, czy ścieżka doradcza jest dla nich odpowiednim wyborem. W tym roku Maraton odbędzie się w pełni w formie online, dlatego zapraszamy osoby z całej Polski do udziału!

Maraton Analityczny składa się z trzech etapów:
Etap I: Formularz zgłoszeniowy. 📝
Etap II: Test analityczny, podczas którego uczestnicy rozwiązują zadania oraz łamigłówki matematyczne. 📈
Etap III: Case Interview, czyli narzędzie często wykorzystywane podczas rozmów rekrutacyjnych. 💻
Podczas etapów uczestnicy sprawdzają swoją wiedzę analityczną oraz umiejętności logicznego myślenia.
 
Maraton jest świetną okazją, aby sprawdzić swoje umiejętności, wzbogacić CV oraz świetnie spędzić czas rywalizując z innymi o nagrody. Dla każdego uczestnika przewidziana duża dawka mobilizacji do dalszego rozwoju! 
 
Aby móc wziąć udział w Maratonie Analitycznym, należy zapisać się poprzez link: https://tiny.pl/92bjf - formularz zgłoszeniowy zostanie zamknięty 19.04.2022 o 23:59.
 
Zachęcamy do zapisów - Maraton to świetny moment na zdobycie doświadczenia w rozwiązywaniu problemów biznesowych, z którymi konsultanci spotykają się w swojej codziennej pracy. Członkowie Naszego Stowarzyszenia przeprowadzą Cię przez kolejne etapy Maratonu i pomogą zmierzyć Ci się z rozwiązaniem profesjonalnego case’a. 
 
 
 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.