Studia to ciekawy okres w życiu każdego z nas. Okres poznawania nowych ludzi, uczenia się nowych rzeczy oraz zdobywania wiedzy potrzebnej do rozpoczęcia kariery zawodowej. Jednak nie samymi studiami student żyje! Oprócz naszego umysłu powinniśmy również rozwijać nasz charakter. Każdy z nas powinien ukształtować wizję tego, jak wyglądać będzie jego przyszłość. Dlatego tak może warto zainteresować się konsultingiem!  Link do formularza znajdziesz w artykule.

Stowarzyszenie Cognitis tworzą ludzie z pasją i chęcią do pogłębiania wiedzy związanej ze światem branży doradczej. Znajdziesz u nas studentów kierunków ekonomicznych, prawniczych, technicznych i zarządzania. Jeżeli tylko potrafisz myśleć analitycznie, wyrażasz chęć do zdobywania wiedzy, kształtowania swojego charakteru i nabywania zdolności przywódczych, to Cognitis jest miejscem również dla Ciebie! Jako członek stowarzyszenia będziesz miał możliwość brania czynnego udziału w tworzeniu projektów i warsztatów związanych z branżą doradczą, jak również poznania wielu nowych, pełnych pasji i zaangażowania ludzi.

 

Aplikuj do 11 marca poprzez formularz.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.