Pierwszy tydzień kwietnia upłynął pod znakiem wiosennej edycji Maratonów Analitycznych w ramach jednego ze sztandarowych projektów Cognitis, jakim jest Złap Konsulting.

1 kwietnia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, 3 kwietnia na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu oraz 4 kwietnia w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Ponad 60 uczestników w trzech miastach, wiele zagadek logicznych i jeden duży case study przygotowany przez Członków Zespołów Rozwoju Cognitis. Ponadto, około 20 smacznych pizz, cenne nagrody oraz solidny feedback - to wszystko czekało na uczestników Maratonów Analitycznych na wiosnę 2019! ✔️💚

Dziękujemy wszystkim tym, którzy pojawili się na wydarzeniu i mieli możliwość zmieżyć się z symulacją pracy konsultanta od praktycznej strony, a także gratulujemy zwycięzcom Maratonów we wszystkich 3 miastach. 🏆🏅 

Do zobaczenia już na jesień 2019, kiedy to miejsce będzie miała kolejna edycja Maratonów Analitycznych w ramach projektu Złap Konsulting. A już teraz zapraszamy Was na inne, nadchodzące wydarzenia, organizowane przez Stowarzyszenie Cognitis. 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.