W listopadzie odbyła się jesienna edycja Maratonów Analitycznych w ramach jednego ze sztandarowych projektów Cognitis, jakim jest Złap Konsulting.

19 listopada na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, 20 listopada na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu oraz 21 listopada w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Prawie 40 uczestników w trzech miastach, wiele zagadek logicznych i jeden duży case study przygotowany przez Członków Zespołów Rozwoju Cognitis. Ponadto, około poczęstunek w formie smacznej pizzy, cenne nagrody oraz solidny feedback - to wszystko czekało na uczestników Maratonów Analitycznych na tej jesieni 2019! ✔️💚

 

Dziękujemy wszystkim tym, którzy pojawili się na wydarzeniu i mieli możliwość zmieżyć się z symulacją pracy konsultanta od praktycznej strony, a także gratulujemy zwycięzcom Maratonów we wszystkich 3 miastach. 🏆🏅 

Do zobaczenia już wiosną 2020, kiedy to miejsce będzie miała kolejna edycja Maratonów Analitycznych w ramach projektu Złap Konsulting. A już teraz zapraszamy Was na inne, nadchodzące wydarzenia, organizowane przez Stowarzyszenie Cognitis. 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.