Jeśli chcesz wykorzystać wiedzę w praktyce oraz rozpocząć działanie w organizacji studenckiej, dzięki której rozwiniesz swoje zainteresowania dotyczące doradztwa strategicznego – zapraszamy do aplikowania do Cognitis! 

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się stowarzyszeniem studenckim, którego celem jest szerzenie tematyki konsultingu, czyli jednej z najbardziej prestiżowych branż na obecnym rynku. Dzięki warsztatom, realizowanym projektom oraz międzymiastowym integracjom rozwiniesz swoje umiejętności analityczne, przygotujesz się do procesów rekrutacyjnych oraz nawiążesz nowe, wartościowe znajomości.

Wypełnij formularz i zacznij nowy semestr z Cognitis!

Formularz aplikacyjny

Możesz sprawdzić się w jednym z poniższych Zespołów:

• Marketing - Członkowie Zespołu Marketingu mają możliwość tworzenia grafik w Photoshop lub Canva, mogą promować Cognitis w sieci, prowadzić konta Cognitis w portalach społecznościowych a także budować długofalowy PR Stowarzyszenia. 
• Finanse -   zadaniami Zespołu Finansów jest prowadzenie księgowości Stowarzyszenia, pozyskiwanie funduszów z polskich uczelni oraz kontrola budżetu organizacji. 
• Jakość + IT - zadania tego zespołu to m.in. opieka i utrzymanie strony internetowej Stowarzyszenia, wsparcie techniczne, pomoc przy zarządzaniu Gmailem, Kalendarzem oraz Dyskiem Google, a także dbanie o dokumentacje, raporty i jakość indentyfikacji wizualnej Cognitis. 
• Zespół Rozwoju - Zespół Rozwoju zajmuje się tworzeniem Case Study dla Stowarzyszenia oraz organizowaniem szkoleń z Case Interview i Narzędzi Konsultanta wyłącznie dla Członków Stowarzyszenia. 
• Doradztwo Prawne - jedną z wielu płaszczyzn, na których Członkowie Cognitis mogą się rozwijać jest Zespół Doradztwa Prawnego. Zespół składa się z studentów prawa, którzy dają innym członkom możliwość rozwiązywania i dyskutowania na tematy różnorakich kazusów prawnych, które nie tylko podnoszą merytoryczną wiedzę, ale także są pomocne w codziennym życiu.
• Akademia Cognitis - Stowarzyszenie Cognitis to nie tylko podnoszenie umiejętności analitycznych i merytoryczne poszerzanie
wiedzy, ale także rozwój osobowości i cech liderskich! Członkowie Akademii Cognitis przygotowują warsztaty, które pomagają innym Członkom kształtować swoją osobowość oraz dyscyplinę. 
• Biuro -  Biuro to miejsce dla aktywnych i przebojowych Członków, którzy zajmują się organizacją integracji i wyjść kulturowych, przygotowywaniem Konferencji Miejskich, kontaktem z uczelniami i zapewnianiem miejsc na przeprowadzanie wewnętrznych warsztatów. 
• Przewodnik po Konsultingu -  Przewodnik po Konsultingu jest projektem, którzy tworzy publikacj  zawierającą artykuły na temat szeroko pojętego doradztwa biznesowego. Ponadto, znajdziemy tam wywiady z konsultantami, Case Study oraz wszelkie informacje odnośnie tego, jak wygląda praca w konsultingu na co dzień. Zespół zajmuje się przygotowaniem treści - artykułów i wywiadów.
• Talent za Talent - Zespół Talent za Talent zajmuje się przygotowaniem jedynego ogólnopolskiego konkursu dla maturzystów, który nagradza ich nie tylko za osiągnięcia naukowe, ale również za aktywność pozaszkolną, zdolności przywódcze oraz rozwój osobisty na wielu obszarach. Członkowie przygotowują konkurs zaczynając od stworzenia pomysłu i hasła przewodniego, przeprowadzenia promocji i rekrutacji, stworzenia i ocenienia Case Study, a kończąc na przygotowaniu Gali Finałowej. Każdy z członków Zespołu ma okazję sprawdzić się w nietypowych wyzwaniach.
• Złap Konsulting - Złap Konsulting jest zespołem projektowym, w którym możesz sprawdzić swoją kreatywność i umiejętności organizacyjne. W ramach Złap Konsulting organizowane są wydarzenia takie jak: Maraton Analityczny, Warszat z Firmą czy Case Interview. 
 
tresc1

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.