Jest nam niezmiernie miło zaprezentować siódmą już odsłonę Przewodnika po Konsultingu. Dedykujemy tę pracę wszystkim osobom chcącym pogłębić swoją wiedzę dotyczącą branży konsultingowej, a w szczególności studentom. Całość jest podzielona na dwie części – doradztwo biznesowe oraz doradztwo strategiczne. 

Przewodnik jest wyłącznie w wersji elektronicznej dzięki czemu można go czytać w tramwaju, samochodzie lub pociągu. Zapraszamy do lektury!

Kliknij tutaj, aby przeczytać

 

W pierwszej części znaleźć można wizytówki czołowych firm konsultingowych. Ponadto przeczytacie tam ciekawe artykuły, które przybliżą Wam branżę doradczą oraz dadzą silny zastrzyk konkretnej wiedzy. Druga część przeznaczona jest na doradztwo strategiczne oraz środowisko konsultingowe od strony praktycznej.Znajdziecie tutaj case’y oraz wywiady z pracownikami w największych firmach konsultingowych. 

Z tego miejsca serdecznie dziękujemy firmom zaangażowanym w stworzenie tej edycji Przewodnika po Konsultingu. Dziękujemy również wszystkim osobom niezależnym, które zechciały podzielić się z nami swoją wiedzą o branży doradczej oraz wszystkim członkom Cognitis, którzy przyczynili się do powstania tegorocznej publikacji. Mamy nadzieję, że Przewodnik po Konsultingu po raz kolejny Was zaskoczy, a treści w nim zawarte będą inspiracją i pierwszym krokiem w niesamowitą przygodę z branżą konsultingową.

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.